Zespół

Anna Musiał

Moja przygoda ze zdrowym stylem życia rozpoczęła się na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Natomiast studia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, otrzymując tytuł magistra z dietetyki klinicznej. Dietetyka to nie tylko mój zawód, ale pasja i sposób na życie. Specjalizuje się w alergiach i nietolerancjach pokarmowych, dietetyce sportowej i chorobach autoimmunologicznych. Pomagam również w indywidualnym doborze sposobie żywienia dzieci, kobiet karmiących i w okresie laktacji, a także w chorobach dieto-zależnych. W swojej praktyce stawiam na holistyczne i kompleksowe podejście do klienta. Nie ma jednego schematu, który można wdrożyć u każdego. Każdy jest inny, ma inne nawyki żywieniowe, tryb życia i stan zdrowia. W pracy z klientem, moim celem jest przywrócenie dobrego samopoczucia i ułatwienie codziennego funkcjonowania. Uważam, że receptą na formę jest codzienna praca nad dobrą kondycją fizyczną, zdrowotną i psychiczną. Takie podejście, pozwala na osiągnięcie długotrwałych i pozytywnych efektów.

Norbert Tomaszewski

Norbert Tomaszewski trenerZaczynając od dawna temu – swoją przygodę z tańcem zaczynałem jako 17-letni chłopak (więc jak widać można w każdym wieku, a nie od 5 roku życia). Pierwsze kroki stawiałem w Bestime Poznań, iście latynoskiej szkole tańca pod okiem rodowitych Kubańczyków.
Jak na człowieka ciekawego świata chodziłem nie tylko na zumbę, lecz i na reggaeton, bachate oraz zajęcia wzmacniające. W między czasie zacząłem przygodę z siłownią i po pół roku za namową trenerki zrobiłem swoje pierwsze uprawnienia Zumba Fitness.
Przez lata zdobywałem doświadczenie jako tancerz, lecz wiecznie głodny wiedzy testowałem różne style taneczne od Shakira Belly Dancing po Pole Dance przez Dancehall i Videoclip Dance.
Po drodze moja przygoda na stałe związała się z pracą nie tylko instruktora, lecz i prezentera Zumba Fitness.
Staż trenerski datuję na 2013 rok, gdy zdobyłem pierwsze uprawnienia instruktora Zumba Fitness, potem w 2014 roku instruktor fitness, w 2015 instruktor Jumping Fitness i Reggaeton i w 2016 instruktor Urbhanize.
Przełomowy był rok 2016 gdy po raz pierwszy spotkałem się z programem Urbhanize jest to coś co zupełnie otworzyło mi umysł oraz pomogło w inny spojrzeć na sektor Dance Fitness.
Prywatnie jestem pozytywnie zakręconym chłopakiem z marzeniami oraz ambicjami w pracy najbardziej cenie sobie kontakt z moimi kursantami małymi oraz dużymi bo jak mówią gdy robisz to co kochasz to nigdy nie będziesz narzekać na pracę i sprawdza się zwłaszcza gdy moi kursanci wychodzą z zajęć zmęczenie lecz bardzo zadowoleni. Cóż mogę dodać kochani widzimy się na sali 😉