Dietetyk kliniczny Anna Musiał

Moja przygoda ze zdrowym stylem życia rozpoczęła się na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Natomiast studia drugiego stopnia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, otrzymując tytuł magistra z dietetyki klinicznej.

W swojej praktyce za pomocą spersonalizowanej dietoterapii, pomagam w powrocie do zdrowia w chorobach autoimmunizacyjnych (Hashimoto, RZS, toczeń), insulinooporności, problemach hormonalnych, problemach jelitowych i wielu innych. Moimi pacjentami są również dzieci, kobiet karmiących i w okresie laktacji.

W swojej praktyce stawiam na holistyczne i kompleksowe podejście do pacjenta. Nie ma jednego schematu, który można wdrożyć u każdego. Każdy jest inny, ma inne nawyki żywieniowe, tryb życia i  aktualny stan zdrowia.

W pracy z pacjentem, moim celem jest przywrócenie dobrego samopoczucia i ułatwienie codziennego funkcjonowania. Uważam, że receptą na formę jest codzienna praca nad dobrą kondycją fizyczną, zdrowotną i psychiczną. Takie podejście, pozwala na osiągnięcie długotrwałych i pozytywnych efektów.